[]
[]
[]

Sportowe emocje na świnoujskich kortach

 

Sportowe emocje na świnoujskich kortach
5‒7.08.2016


Morski Turniej Gwiazd to nie lada gratka dla fanów tego wyjątkowego sportu. Na początku lipca będzie można kibicować znanym aktorom, sportowcom i osobom z pierwszych stron gazet. W poprzednich edycjach na świnoujskich kortach pojawili się m.in.: Tomasz Stockinger, Piotr Skarga, Michał Milowicz czy Marcin Daniec. Kto ma ochotę na prawdziwe sportowe emocji, musi w lipcu przyjechać do Świnoujścia!

 

Apartamenty Świnoujście

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub