[]
[]
[]

Świnoujskie święto morza

 

Świnoujskie święto morza
23‒25.06.2017


Koncerty polskich gwiazd sceny rozrywkowej, konkursy oraz liczne atrakcje sportowe czekają na tych, którzy w czerwcu przyjadą na Dni Morza do Świnoujścia. Dla fanów polskiej Marynarki Wojennej organizatorzy imprezy przewidzieli nie lada atrakcję w postaci udekorowanego okrętu otwartego do zwiedzania. Imprezę zakończą koncerty: Jamala i Łony & Webbera oraz widowiskowy pokaz fajerwerków z after party i Dj’em.

 

Apartamenty Świnoujście

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub