[]
[]
[]

Koncertowa noc w Kołobrzegu

 

Kołobrzeg
03.07.2017

Koncertowa noc w Kołobrzegu


Na deskach kołobrzeskiego amfiteatru zawitają znane i lubiane gwiazdy muzyki rozrywkowej. Kamil Bednarek – polski piosenkarz, autor tekstów i wykonawca muzyki reggae – zagra energetyczny koncert z zespołem. Drugą gwiazdą będzie znany i lubiany Enej założony przez braci Piotra i Pawała Sołoduchów, którzy zagwarantują moc muzycznych wrażeń.

Bilety na imprezę można nabyć w kasach Amfiteatru.

Szczegóły: www.amfiteatr.kolobrzeg.eu

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl