en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
Akceptujemy zwierzęta w apartamentach

Zwierzęta
w VacationClub

Czworonogi też czują się u nas jak
w hotelu. Akceptujemy zwierzęta

markerCzytaj regulamin

Czworonogi też czują się
u nas jak w hotelu

regulamin

Psy i koty są akceptowane w większości apartamentów VacationClub – informacji, czy w danym apartamencie jest dozwolony pobyt zwierząt, udziela Dział Rezerwacji oraz recepcja VacationClub.

Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości, mieszkańców obiektu, w którym znajduje się apartament oraz personelu.

Pobyt z psem lub kotem podlega dodatkowej opłacie uzależnionej od sezonu, w którym będzie przebywać. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 30 PLN. Pobyt zwierzęcia w apartamencie warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia. VacationClub nie przyjmuje zwierząt chorych.

Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada jego właściciel.

Właściciela zwierzęcia obowiązują takie zasady jak: zakaz wprowadzania zwierzęcia do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych, SPA & Wellness oraz na teren placu i sali zabaw dla dzieci, a w miejscach ogólnodostępnych właściciel psa ma obowiązek trzymania go na smyczy.

Właściciel zwierzęcia jest obowiązany sprzątać odchody pozostawione przez nie na terenie apartamentu oraz obiektu, w którym znajduje się apartament.