en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje

Kim jesteśmy

 

WIZJA

VacationClub integruje ludzi

Wysoki standard wypoczynku i usług związanych z rynkiem apartamentów wypoczynkowych i wakacyjnych jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy platformą umożliwiającą rezerwację apartamentów w najpiękniejszych polskich kurortach. Nasza praca polega na wyszukiwaniu najlepszych lokalizacji i apartamentów. Łączymy Hotelarzy i ich Gości oraz pomagamy realizować marzenia o dobrym wypoczynku dzięki Hotelowemu Standardowi™.

Wysoki standard wypoczynku i usług związanych z rynkiem apartamentów wypoczynkowych i wakacyjnych 

Usługi na najwyższym poziomie w VacationClub

MISJA

Usługi w standardzie 4* i 5*

Dbamy o to, by apartamenty sygnowane marką VacationClub spełniały najwyższe standardy, dlatego też dokonujemy ich rzetelnej selekcji. Dzięki doświadczeniu w branży hotelarskiej oraz naszym Hotelarzom wiemy, że będziemy zawsze tworzyli naszym Gościom idealną przestrzeń do dobrego wypoczynku. Chcemy, by czuli się z nami wyjątkowo jak w hotelu, dlatego zapewniamy im Hotelowy Standard™: pościel i ręczniki hotelowe, bezpłatny dostęp do hotelowych stref SPA z basenem, łaźniami i saunami, siłowni oraz Kids Clubu w partnerskich 4 i 5* hotelach, a za dodatkową opłatą - oferty Wellness i opcje wyżywienia w hotelowych restauracjach.

STRATEGIA

Apartamenty w polskich kurortach

W VacationClub masz możliwość rezerwowania apartamentów w najlepszych kurortach nad Bałtykiem w Hotelowym Standardzie™. Wybierając nasze usługi dostajesz w zamian nie tylko klucz do w pełni wyposażonego i przestronnego apartamentu, ale też gwarancję najwyższego standardu obsługi zgodnie z naszym motto Poczuj się jak w hotelu! Zapewniamy Ci również bezpieczeństwo transakcji oraz satysfakcję z dokonanego wyboru. Chcemy, byś wypoczywając u nas poczuł się jak w 5* hotelu. 

VacationClub to apartamenty nad morzem

Wysoki przychód dla hotelarzy

WARTOŚCI

Dbamy o Hotelarzy - właścicieli apartamentów

Choć celem VacationClub jest zwiększanie przychodów naszych Hotelarzy, to jednak nasza wizja biznesu nie kończy się na pieniądzach. Wierzymy, że w ludzie są ważniejsi niż statystyki. Dlatego stworzyliśmy Klub Hotelarza™, który pozwala właścicielom apartamentów cieszyć się nie tylko zyskami, ale też darmowymi wakacjami w ramach VacationClub. W końcu wszyscy kochamy relaks i żyjemy nim.

NASZE TALENTY

Znamy się na rzeczy

Nasz zespół składa się z młodych ludzi z dużym doświadczeniem w branży hotelarskiej i marketingu. Jesteśmy młodszym rodzeństwem dynamicznie rozwijąjącego się holdingu Zdrojowa Invest & Hotels - lidera condo hoteli w Polsce. Mamy wiedzę na temat tego, jak skutecznie promować usługi wakacyjne i nie boimy się jej używać. Dlatego możemy zarówno naszym Gościom, jak i Hotelarzom oferować profesjonalną obsługę. Jesteśmy też bardzo ambitni, więc chcemy cały czas podnosić standardy, dlatego nasze działania fokusujemy na satysfakcji naszych Gości.

nasz zespół składa się z młodych ludzi z dużym doświadczeniem w brażny hotelarskiej i marketingu

To jest wersja dev!
vacationclub.pl