en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje

VacationClub Przewodnik

Mielno & Gąski

img

Promenada Przyjaźni

To główny deptak spacerowy, który ciągnie się wzdłuż mieleńskiej plaży. Ma niespełna 1,5 km długości i kończy się w sąsiednim Unieściu. Powstał na początku XX wieku, aby wzmocnić brzeg i chronić miasto przed falami. Znajdują się tutaj zejścia na plażę, smażalnie ryb, kawiarenki, restauracje i lodziarnie.

img

Park Linowy

ul. Chmielna 4

W tym miejscu wiek nie ma znaczenia! Wystarczy wygodne ubranie, sportowe buty i można rozpocząć przygodę! Na odważnych czeka 7 zróżnicowanych tras i 110 atrakcji. Park znajduje się zaledwie 250 m od plaży.

img

Bunkry

ul. 1 Maja

Dwa bunkry z okresu II wojny światowej. Znajdują się one pomiędzy plażą a leśną drogą prowadzącą do Mielenka. Pierwszy posiada dwa otwory i ściany o grubości 50 cm. 200 m dalej znajduje się drugi bunkier, który posiada małą przybudówkę. W przeszłości bunkry pełniły funkcję obronną, prawdopodobnie przeznaczono je na skład amunicji.

img

Escape room

ul. Słoneczna 1, ul. Lechitów 5, ul. Rekreacyjna

Idealna rozrywka dla paczki znajomych i rodzin, bez ograniczeń wiekowych. Zabawa zespołowa polegająca na rozwiązywaniu w wyznaczonym czasie ciekawych zagadek. Jeżeli szybko kojarzysz fakty, lubisz wyzwania intelektualne – ta rozrywka będzie dla ciebie interesującym doświadczeniem. W Mielnie znajdują się trzy escape roomy o różnej tematyce.

img

Ogrody Hortulus

Dobrzyca 76

To wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji turystycznych Polski powstało w 1992 roku i jest stale rozbudowywane. Kompleks ogrodowy składa się z dwóch zespołów, oddalonych od siebie o 2 km – Ogrodów Tematycznych Hortulus oraz Ogrodów Hortulus Spectabilis. Powstały z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne. Na powierzchni 5 ha połączono ze sobą aż 28 ogrodów o zróżnicowanej stylistyce, inspirowanych naturalnym krajobrazem i kulturami różnych krajów. Ogrody są czynne przez cały rok i można je zwiedzać indywidualnie lub z przewodnikiem.

Kołobrzeg

VacationClub Przewodnik

Świnoujście

VacationClub Przewodnik

Mielno & Gąski

VacationClub Przewodnik

Ustronie Morskie & Sianożęty

VacationClub Przewodnik

Szklarska Poręba & Karpacz

VacationClub Przewodnik