en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Sensacyjne Lato Filmów w Kołobrzegu już po raz 6.

 

Kołobrzeg
5-9.07.2017

Sensacyjne Lato Filmów w Kołobrzegu już po raz 6.


Pierwszy w Polsce i jeden z niewielu w Europie festiwal filmów gatunkowych, który każdego roku przyciąga do Kołobrzegu fanów sensacji na najwyższym poziomie. Towarzyszą mu liczne pokazy polskich i zagranicznych produkcji kina akcji, spotkania i panele dyskusyjne z aktorami oraz konkursy dla twórców filmów sensacyjnych. Ciekawi ludzie, świetny klimat i gwiazdorska obsada! Nastassja Kinski, Katarzyna Figura, Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Saramonowicz, Wojciech Pszoniak – to tylko niektóre gwiazdy kina, które każdego roku przyjeżdżają do Kołobrzegu i biorą udział w Sensacyjnym Lecie Filmów.

Szczegółowy program: www.sensacyjnelato.pl

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl