[]
[]
[]

Mielno Holi Festival - Święto Kolorów w Mielnie

 

Mielno
29.07.2017


Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu kolorów. Skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych! Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a na wszystkich uczestników czekać będą: ultra kolorowe proszki holi, zabawa z dj’em i strefa foodtruck’ów. Impreza wystartuje o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Mielnie. Warto wpisać tą kolorową imprezę do swojego wakacyjnego kalendarza!

 

Apartamenty Mielno

 

 

Mielno

 

Mielno


Najlepszy klimat do wypoczynku

Mielno to urokliwa i tętniąca latem miejscowość nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Jej największą atrakcją jest oczywiście czysta i strzeżona plaża, wokół której zlokalizowane są kawiarnie i restauracje oraz nadmorska promenada spacerowa. Znajduje się tutaj najstarszy nad Bałtykiem klub morski, a w centrum można zabrać głos w, wzorowanym na londyńskim, Hyde Parku. Mielno ma urok miejscowości położonej na mierzei, która z dwóch stron otoczona jest wodą. Morze Bałtyckie na północy i jezioro Jamno na południu dostarczają dodatkowych atrakcji amatorom sportów wodnych.

Na fanów aktywnego wypoczynku czekają szlaki rowerowe prowadzące przez nadmorskie wsie i miasteczka, a na skraju plaży i wydmy znajduje się cudowny trakt spacerowy z punktem widokowym na bezkresne morze i szachownicą, na której można zagrać figurami o ponadnaturalnej wielkości. Na spacer najlepiej wybrać się piękną aleją lipową prowadzącą z Mielna do Mielenka, a potem wrócić plażą. Zimą do Mielna przybywają miłośnicy zimnych kąpieli. Od kilku lat organizowany jest tutaj widowiskowy Międzynarodowy Zlot Morsów, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl