[]
[]
[]

Maraton kolarski na drogach Zachodniopomorskiego

 

Maraton kolarski na drogach Zachodniopomorskiego
28‒31.07.2017


W tym roku odbędzie się druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Impreza jest przeznaczona dla bardziej doświadczonych i zaprawionych w boju kolarzy. Celem uczestników będzie pokonanie 700 km w 50 godzin. Tour De Morze jest wpisany do prestiżowego kalendarza Pucharu Świata Ultramaratonów UMCA, co oznacza, że ranga zawodów jest bardzo wysoka.

 

Apartamenty Świnoujście

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl