en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Sunrise Festival 2017

 

Kołobrzeg
21-23.07.2017

Największa i najbardziej znana impreza z muzyką klubową w tej części Europy


Co roku do Kołobrzegu ściągają tłumy miłośników głośnej muzyki i dobrej zabawy, a jubileuszowa 15 edycja imprezy z pewnością przyćmi wszystkie poprzednie. Żadnego fana mocnej elektroniki nie może tam zabraknąć! Bilety na Sunrise Festival 2017 będą w sprzedaży już od 1 marca 2017 roku.

Sunrise Festival czyli „Festiwal Wschodzącego Słońca” to impreza, na której pojawiają się najpopularniejsi DJ-e z całego świata! W poprzednich latach w Kołobrzegu zagrały m.in. takie gwiazdy jak David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto, Sander van Doorn, czy m.in. Dimitri Vegas & Like Mike.

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl