[]
[]
[]

Sztuka w Świnoujściu

 

Sztuka w Świnoujściu
1-6.08.2017


Festival Grechuty w Świnoujściu to jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście. Impreza ma charakter interdyscyplinarny i skupia artystów z różnych dziedzin sztuki. Podczas kilkudniowej imprezy odbędą się koncerty, spotkania z twórcami, przestawienia teatralne, koncerty z udziałem gwiazd, a nawet kabarety. W tym czasie Świnoujście będzie gościć wybitnych i cenionych ludzi kultury i sztuki. W poprzednich edycjach w wydarzeniu udział wzięła m.in. aktorka Krystyna Janda.

 

Apartamenty Świnoujście

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl