[]
[]
[]

Jazzowy Kołobrzeg

 

Kołobrzeg
4-6.08.2017


To propozycja dla wszystkich, którzy kochają trąbki, saksofony i prawdziwe jazzowe brzemiennie. W poprzednich edycjach udział wzięły gwiazdy: Krystyna Stańko "Secretly, Kasia Stankowska Kwartet, Piotr Baron Quintet, Krzysztof Kiljański Piotr Baron & Movie Jazz czy Krzesimir Dębski & HeFi QUARTET – rozrywka na najwyższym poziomie.
Festiwalowi towarzyszy również Ogólnopolski Konkurs Muzyki Jazzowej, gdzie młode talenty prezentują się publiczności. Festiwal odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu.

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl