en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Sunrise Festival

 

Kołobrzeg
21.07.22 - 24.07.22 

SUNRISE FESTIVAL


18. odsłona Sunrise Festivalu – topowego festiwalu muzyki elektronicznej w Europie – odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022. Miejscem trzydniowej imprezy będzie ponownie lotnisko w Podczelu. Tegoroczna edycja ma być największą i najbardziej spektakularną w historii festiwalu. Wskazywać na to mają nie tylko czołowe nazwiska ze świata szeroko pojętej elektroniki, ale również jego widowiskowa produkcja. Pierwszym potwierdzonym artystą, a jednocześnie headlinerem Sunrise Festival 2022 został David Guetta – niekwestionowana legenda, który powróci na festiwal po 10 latach!

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl