en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Letni Bieg Piastów

SZKLARSKA PORĘBA

Letni Bieg Piastów


Przed nami 10. już edycja Letniego Biegu Piastów w Górach Izerskich. Jest to impreza biegowa dla prawdziwych weteranów biegów górskich i nordic walking. Bieg rozgrywany jest na pięknych trasach Gór Izerskich w Szklarskiej Porębie. Impreza słynna jest na całą Polskę, i nie tylko. Poza letnią edycją Bieg Piastów to cykl imprez sportowych organizowanych od lat w Szklarskiej Porębie, przeznaczonych dla narciarzy biegowych, biegaczy i rowerzystów. Zawody są bardzo widowiskowe, a biorą w nich udział setki zawodników.

 

Apartamenty Szklarska Poręba

 

 

SZKLARSKA PORĘBA

 

Szklarska Poręba


Szklarska Poręba jest znana głównie z jej walorów turystycznych - to ośrodek narciarstwa oraz turystyki górskiej i rowerowej. Organizowane są tu liczne imprezy narciarskie, a w okolicy odbywają się również biegi psich zaprzęgów. Latem natomiast, na okolicznych trasach panują rowery - urządzane są turnieje Downhill, rowerowy maraton oraz zawody BMX, turnieje skoków rowerowych i do wody.

Szklarska Poręba tak jak na górski kurort przystało, to wiele obiektów gastronomicznych – restauracje, kawiarnie, bary bądź stoiska z goframi oraz lodami.

Jeśli więc cenisz sobie górski klimat, piękne widoki, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Szklarska Poręba to idealna propozycja dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl