en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Zlot Morsów w Mielnie – impreza nie dla mięczaków

2017-11-07
Kąpiel w morzu zimą? Czemu nie! W Mielnie, jednej z ulubionych miejscówek Gości VacationClub™, odbędzie się XV Zlot Morsów. Zimna woda i gorąca atmosfera – takie atrakcje zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Najważniejsze wydarzenie zimowe nad Bałtykiem

Pierwszy Zlot Morsów w Mielnie odbył się 2004 roku i wzięło w nim udział 120 odważnych Morsów i Foczek. Tak zaczęła się historia tego wydarzenia w skromnym składzie, ale bardzo dobrej atmosferze. W tegorocznej edycji Zlotu udział wzięło prawie 2,5 tys. osób. Wydarzenie się rozrasta, co oznacza, że fanów tego ekstremalnego sportu przybywa. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie od 9 do 11 lutego 2018 r. Na tych, którzy odważą się wziąć udział w imprezie czekają trzy dni dobrej zabawy: wielka parada oraz kąpiel w baliach i Bałtyku.

Szczegółowy znajdziecie TUTAJ.

Apartamenty nad morzem

Morsie i Foczko, jeżeli zdecydujecie się na wzięcie udziału w tej wyjątkowej imprezie, sprawdźcie nasz apartament w Mielnie. Położony jest zaledwie 30 m od plaży, składa się z przestronnego i wygodnego salonu, sypialni i łazienki. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz autorski projekt wnętrza i ekologiczne rozwiązania, które w nim zastosowaliśmy.

Trzymamy za Was kciuki! Bawcie się dobrze.