en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Wakacje w klasie ekonomicznej

2016-07-01
Kilka sprytnych sposobów sprawi, że wypoczynek Twój i Twoich bliskich nie doprowadzi Cię do bankructwa. Oszczędzisz pieniądze, ale nie stracisz na komforcie.

Aby wyjechać na wakacje jak z bajki nie trzeba wcale likwidować lokat ani napadać na bank. Z kolei urlop w klasie ekonomicznej nie musi wcale oznaczać spania na plaży i jedzenia konserw czy zupek chińskich przez cały wyjazd. Zaufaj nam i naszym patentom – jesteśmy w końcu ekspertami od wypoczynku na wysokim poziomie i za niewielkie pieniądze!

  1. Planuj z wyprzedzeniem

Im wcześniej zaczniesz przygotowania do wakacyjnego wyjazdu, tym lepiej. Oferty first minute potrafią być bardzo atrakcyjne. W ten sposób możesz kupić taniej zarówno wakacje, bilety komunikacyjne albo wynająć apartament wakacyjny.

  1. Czyhaj na okazje

Nawet jeśli zagapiłeś się albo wpadłeś na pomysł spontanicznego wyjazdu również nie musisz wydawać fortuny. Nie mniej atrakcyjne są bowiem ceny ostatnich miejsc czy pokoi. Co prawa w sezonie wakacyjnym większość apartamentów jest już od dawna wynajęta, ale zawsze warto sprawdzić, czy ktoś nie zrezygnował w ostatniej chwili. To zawsze szansa, by wynająć świetny apartament na weekend za ułamek wartości pobytu w nim.

  1. Wypatruj promocji

W atrakcyjnych zakupach grupowych zdążyliśmy się już rozkochać na zabój. Dzięki nim możemy kupić bardzo atrakcyjne produkty, usługi, bilety czy noclegi za bezcen. Jeśli nie lubisz przepłacać to koniecznie wypatruj ofert promocyjnych i kuponów rabatowych. Dzięki nim uda Ci się zaoszczędzić konkretne pieniądze, które potem możesz wydać na wakacyjne przyjemności. Ale to nie koniec możliwości!

Niewielki budżet wakacyjny nie musi oznaczać urlopu w niższym standardzie. Nie musisz być krezusem, żeby spędzać wakacje na pięć gwiazdek. Większość apartamentów VacationClub nad morzem ma nie tylko taką samą jak luksusowe hotele lokalizację, ale też podobną ofertę. Wypoczywając z VacationClub™ masz wyjątkowy przywilej – możesz bez ograniczeń i bezpłatnie korzystać ze stref SPA (basenów, jacuzzi, saun i innych atrakcji), siłowni czy KidsClub'ów zlokalizowanych w zaprzyjaźnionych luksusowych hotelach. Lisi spryt się opłaca!