en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

VIII zimowy ultramaraton Karkonoski

Karpacz
06.03.2021

VIII ZIMOWY ULTRAMARATON KARKONOSKI

 

Będzie to ultramaraton grzbietem Karkonoszy. Zawodnicy wyruszą z Polany Jakuszyckiej, w ekstremalnych, zimowych warunkach wbiegną na Szrenicę, przebiegną przez Śnieżne Kotły i Przełęcz Karkonoską by wbiec na szczyt Śnieżki, skąd ruszą dalej w kierunku Przełęczy Okraj. Meta zawodów ulokowana jest na deptaku w Karpaczu. 

Apartamenty Karpacz

 

 

Karpacz

 

Karpacz

Karpacz to karkonoskie miasto położone u podnóża Śnieżki. To miejscowość wypoczynkowa, ale też ośrodek sportów zimowych.

Dodatkowo stanowi on doskonałe miejsce startowe dla pieszych wędrówek po Karkonoszach. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się na krótszą czy dłuższą wyprawę, Karkonosze szybko pokażą nam to, co w nich najpiękniejsze – bliskość natury i wspaniałe krajobrazy.

Karpacz jest również prawdziwym rajem dla osób lubiących spędzać czas na sportowo. Jeśli chcesz spróbować nart biegowych, skituringu (wędrówki na nartach), snowtubingu (zjazdu z góry w specjalnych śnieżnych dętkach), skorzystać z lodowisk (jedno z nich działa przez cały rok) to jest to idealne miejsce dla Ciebie. 

Karpacz oferuje też wiele fanom zabytków i zwiedzania. Najbardziej znanym obiektem jest Kościół Wang – drewniana budowla stworzona bez użycia gwoździ.

To jest wersja dev!
vacationclub.pl