en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Sunrise Festival

 

Kołobrzeg
19.07.2024 - 21.07.2024 

SUNRISE FESTIVAL


Z kim widzimy się w wyjątkowym miasteczku SunCity podczas Sunrise Festival 19-21.07? W tym roku organizatorzy przygotowali 2 główne sceny, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Na festiwalu spodziewaj się spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej. To będzie zjawiskowe wydarzenie. Nie możesz tego przegapić! Do zobaczenia w Podczelu.

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl