en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Spacery w stronę historii

Szklarska Poręba
14.11.2020

Spacery w stronę historii

 

Opowieść o dawnych mieszkańcach Szklarskiej Poręby. zbiórka o godz. 11 pod lipą sądową przy ul. Piastowskiej w Sz.P.–Dolnej; spacer od kościoła cmentarnego pw. Matki Boskiej Różańcowej (ze zwiedzaniem), do kościoła pw. Niepokalanego Serca NMP (ze zwiedzaniem), przez cmentarz ewangelicki do Ogrodu Ducha Gór z zakończeniem przy ognisku

Wycieczka jest bezpłatne. Konieczne zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie (607 237 998) lub e-pocztą (kultura@mok.szklarskaporeba.pl)


Organizatorem spacerów jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

 

Apartamenty Szklarska Poręba

 

 

Szklarska Poręba

 

Szklarska Poręba


Szklarska Poręba jest znana głównie z jej walorów turystycznych - to ośrodek narciarstwa oraz turystyki górskiej i rowerowej. Organizowane są tu liczne imprezy narciarskie, a w okolicy odbywają się również biegi psich zaprzęgów. Latem natomiast, na okolicznych trasach panują rowery - urządzane są turnieje Downhill, rowerowy maraton oraz zawody BMX, turnieje skoków rowerowych i do wody.

Szklarska Poręba tak jak na górski kurort przystało, to wiele obiektów gastronomicznych – restauracje, kawiarnie, bary bądź stoiska z goframi oraz lodami.

Jeśli więc cenisz sobie górski klimat, piękne widoki, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Szklarska Poręba to idealna propozycja dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl