en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Pyszna zabawa

2016-07-14
Wspólne gotowanie to świetna zabawa dla całej rodziny. Razem odkrywajcie smaki i nowe przepisy!

Zamiast wyganiać dzieci z kuchni, zaproś je do wspólnego przygotowywania posiłków. Rodzinne gotowanie to nie tylko świetna zabawa, ale też wspaniała okazja do przyjemnej nauki. Wykorzystaj do tego wszystkie możliwości bogato wyposażonego aneksu kuchennego twojego apartamentu wakacyjnego VacationClub.

Masz wątpliwości? Niepotrzebnie! Oto tylko kilka korzyści płynących ze wspólnej zabawy smakami:

1. Dzieci uwielbiają bawić się w naśladowanie zachowań dorosłych. Zaś nam dorosłym zleży, by brały z nas tylko dobry przykład. Warto więc by mama lub tata pokazali jak bezpiecznie korzystać z noży, tarek, blendera czy czajnika. Nie tylko nauczymy dzieci samodzielności i podstawowych umiejętności, ale też uchronimy nasze pociechy przy zgrożeniami wynikającymi z niewiedzy. 

2. To także świetna lekcja współdziałania i odpowiedzialności. Taka, z której płynie nauka, że coś zrobionego i jedzonego razem lepiej smakuje. Dzielenie się obowiązkami i przyjemnościami to ważna umiejętność.

3. Twoje dziecko nie chce jeść niczego innego poza chrupkami, kanapkami z serem i słodyczami? Masz więc świetną okazję, by odkryć przed nim tajmniki nowych smaków! Porozmawiajcie o warzywach, owocach, składnikach odżywczych i witaminach. Możecie fanatazyjnie układać potrawy na talerzu lub zabawić się w próbowanie różnych produktów. Może ty też rozsmakujesz się w czymś nowym?

4. To w końcu świetna zabawa i patent na nudę czy deszczowe popołudnie!