VacationClub Olympic Park Apartament A412

marker pink
PolskaWschodnia 18A 78-100Kołobrzeg
VacationClub - VacationClub Olympic Park Apartament A412

Opis apartamentu

goście:
4
powierzchnia m2:
48
ilość pokoi:
2
łóżko podwójne:
1
Sofa:
1
piętro:
4

Budynek

VacationClub™ – Olympic Park Apartament A412 mieści się na 4. piętrze apartamentowca, który jest położony tuż przy promenadzie nadmorskiej w otoczeniu Ekoparku oraz zaledwie 60 metrów od morza. Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament składa się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz dużej łazienki z prysznicem i pralką. Apartament posiada duży balkon od słonecznej strony. Wszystkie okna wychodzą na stronę południową z pięknym widokiem na panoramę zielonej okolicy uzdrowiska. Do dyspozycji Gości jest telewizja oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Okolica

Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu, otoczony zielenią Parku Nadmorskiego i Ekoparku, wzdłuż którego biegnie ścieżka rowerowa z pięknym widokiem na morze. W budynku dostępna jest przytulna siłownia oraz wspólna sala, a na zewnątrz plac zabaw dla dzieci. Goście VacationClub™ mogą wykupić dostęp do strefy SPA w hotelu Marine★★★★★ & Ultra Marine, oddalonym o zaledwie 30 metrów. W hotelu znajduje się również popularny klub muzyczny MarinGO!, w którym grają najlepsi DJ-e, oraz kawiarnia Marni Café z widokiem na morze. Piaszczysta i bezpieczna plaża znajduje się w odległości mniejszej niż 60 metrów, a okolica zachęca nie tylko do opalania, ale – dzięki doskonałej infrastrukturze – również do pieszych i rowerowych wycieczek. Dogodna lokalizacja budynku zapewnia łatwy dostęp zarówno do dworca kolejowego, jak i autobusowego. W pobliżu Parku Olimpijskiego prowadzone są prace budowlane, które mogą powodować pewne niedogodności, jednak dołożymy wszelkich starań, aby nie wpłynęły one na komfort Gości VacationClub™. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kuchnia

Do dyspozycji naszych Gości jest nowoczesny aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, zmywarką, ekspresem do kawy oraz kompletem naczyń i akcesoriami kuchennymi. Wszystko co niezbędne, aby samodzielnie przygotować posiłki i cieszyć się wspólnymi chwilami w gronie rodziny i znajomych.

Usługi

Goście apartamentów sieci VacationClub™ mają możliwość skorzystania (za dodatkową opłatą) ze strefy SPA w Marine Hotel★★★★★ & Ultra Marine. Basen sportowy wyposażony jest w podwodny system do słuchania muzyki, a basen rekreacyjny oferuje masaże ścienne, ławeczki i leżanki z masażem. Niezapomnianych wrażeń dostarczy tzw. hot tub z powietrznym gejzerem, a zewnętrzne jacuzzi, czynne przez cały rok, szybko stanie się hitem, szczególnie podczas zimowego wypoczynku. Nasi Goście mogą również korzystać z siłowni i Kids Clubu. Ponadto, za dodatkową opłatą, Goście VacationClub™ mogą wypożyczyć wygodne rowery oraz skorzystać z bowlingu i Ricochet dostępnych w Marine Hotel★★★★★ & Ultra Marine. Warto również odwiedzić hotelowe Wellness, które oferuje bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i odprężających masaży.

Zakup biletów wstępu na basen jest możliwy w następnym kroku rezerwacji. 

Udogodnienia

Ogólne

Parking zewnętrzny poza obiektem (płatny)
WiFi w apartamencie
Hotelowe ręczniki
Hotelowa pościel
Pościel
Całkowity zakaz palenia
TV
TV w sypialni

Kuchnia

Akcesoria kuchenne
Lodówka
Płyta kuchenna
Piekarnik
Zmywarka
Mikrofalówka
Czajnik
Ekspres do kawy
Toster

Usługi

Restauracja w sąsiednim budynku (do 500 m)
Kawiarnia w sąsiednim budynku (do 500 m)
Sklep spożywczy w sąsiednim budynku (do 500 m)
Klub/dyskoteka w sąsiednim budynku (do 500 m)
Salon fryzjerski w sąsiednim budynku (do 500 m)
Plac zabaw

Rekreacja

Basen zewnętrzny w sąsiednim obiekcie (do 100 m)
Sauna w sąsiednim obiekcie (do 500 m)
Jacuzzi w sąsiednim obiekcie (do 500 m)
Siłownia w sąsiednim budynku (do 500 m)
Pokój zabaw dla dzieci w sąsiednim obiekcie (do 500 m)

Dodatkowe

Odkurzacz
Pralka
Suszarka do włosów
Żelazko
Balkon
Winda
Radio
Meble ogrodowe balkonowe
Brak akceptacji zwierząt
Suszarka na ubrania
Odległość
od morza (100 m)

Opinie

user avatar
Dobra lokalizacja, wysokiej jakości wyposażenie, ładny wystrój. Jedyne minusy to brak klimatyzacji i brak wyciągu nad indukcją (próba ugotowania jajek na śniadanie uruchomiła alarm). Poza tym wszystko OK.
Gość · 6 miesięcy temu

user avatar
Gość · 2 lata temu
Cena od:
140.00 PLN