en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Nowa miejscówka VacationClub!

2018-12-10
Z całorocznych apartamentów VacationClub™ korzystać można już nie tylko nad morzem. Do naszej wakacyjnej sieci dołącza urocza o każdej porze roku Szklarska Poręba.

Sieć VacationClub™ rozrasta się niezwykle dynamicznie – nasz najnowszy, w pełni wyposażony apartament z aneksem kuchennym zlokalizowany jest u stóp Karkonoszy i Gór Izerskich, w zacisznej części Szklarskiej Poręby. Kameralna lokalizacja, przy jednoczesnej, bliskiej odległości do centrum miasta gwarantuje wypoczywającym niezwykły komfort. A malownicza okolica i bliskość turystycznych szlaków to atuty nie do przecenienia dla wszystkich kochających góry.


Blisko natury

Wyjątkowo cicha i zielona okolica sprzyja wypoczynkowi zarówno latem, jak i zimą. W pobliżu znajdują się liczne punkty widokowe, wodospad Szklarki i Kamieńczyk, Krucze Skały, Zakręt Śmierci oraz wiele innych atrakcji turystycznych. Miłośnicy białego szaleństwa znajdą dla siebie miejsce w Ski Arenie Szrenica, na trasach biegowych w Jakuszycach oraz na licznych stokach w sąsiednich miejscowościach w Polsce i Czechach.


Wysoki standard wypoczynku

Goście apartamentów VacationClub™ otrzymują udogodnienia w Hotelowym Standardzie™. Co to oznacza? Każdy kto zarezerwuje jeden z naszych apartamentów otrzymuje: bezpłatny dostęp do basenów, saun, siłowni i kids clubu, pościel i ręczniki hotelowe, opcję wykupienia posiłków czy zabiegów wellness w zaprzyjaźnionych hotelach.