en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Nowa miejscówka na wakacje!

2018-09-07
Na mapie sieci VacationClub™ pojawiła się nowa, atrakcyjna miejscówka. Z całorocznego apartamentu korzystać można w malowniczych, nadmorskich Sianożętach.

Nowa miejscowka na wakacje

 

Sieć VacationClub™ rozrasta się niezwykle dynamicznie – kolejny, w pełni wyposażony apartament z aneksem kuchennym zlokalizowany jest w Sianożętach. To kameralna miejscowość letniskowa, położona około 1 km od Ustronia Morskiego oraz 12 km Kołobrzegu. Idealne miejsce dla osób szukających ucieczki przed miejskim zgiełkiem i hałasem.

 

Kameralnie i blisko natury

Fanów aktywnego wypoczynku zachwyci tutaj rozbudowana sieć szlaków rowerowych, a miłośników długich, wieczornych spacerów szeroka do nawet 40 m, piaszczysta plaża oraz 100-metrowym molo  – idealne do podziwiania zachodów słońca. Szukający kulinarnych doznań wybrać się mogą do pobliskiego Ustronia Morskiego i wyjątkowej Restauracji Octopus w Boulevard Ustronie Morskie & Residence.

 

Komfort wypoczynku

Wszyscy Goście apartamentów VacationClub™ otrzymują udogodnienia w Hotelowym Standardzie™, m.in. pościel, ręczniki oraz bezpłatny dostęp m.in. do basenów, saun, siłowni, Kids Clubów.