en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Marszobieg z okacji 102 rocznicy odzyskania niepodległości Polski

 

Szklarska Poręba

MARSZOBIEG Z OKAZJI 102 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

 

Mieszkańcy i Goście Szklarskiej Poręby będą mieli okazję pomaszerować lub potruchtać do leśnego miejsca zadumy nad sztuką.
Dla bezpieczeństwa odbędzie się w formule zlotu gwiaździstego. Każdy wyrusza z dowolnego miejsca, by dotrzeć do nieczynnego kamieniołomu Wiciarka, gdzie dumnie pręży swe stopy rzeźba 100-TON.

Kto dotrze do celu 11 listopada między godziną 1330 a 15, otrzyma okolicznościowy medal.

 

 

Apartamenty Szklarska Poręba

 

 

Szklarska Poręba

 

Szklarska Poręba


Szklarska Poręba jest znana głównie z jej walorów turystycznych - to ośrodek narciarstwa oraz turystyki górskiej i rowerowej. Organizowane są tu liczne imprezy narciarskie, a w okolicy odbywają się również biegi psich zaprzęgów. Latem natomiast, na okolicznych trasach panują rowery - urządzane są turnieje Downhill, rowerowy maraton oraz zawody BMX, turnieje skoków rowerowych i do wody.

Szklarska Poręba tak jak na górski kurort przystało, to wiele obiektów gastronomicznych – restauracje, kawiarnie, bary bądź stoiska z goframi oraz lodami.

Jeśli więc cenisz sobie górski klimat, piękne widoki, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Szklarska Poręba to idealna propozycja dla Ciebie.

To jest wersja dev!
vacationclub.pl