en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Królowa polskich plaż

2017-06-02
Zastanawiacie się, gdzie znajduje się najpiękniejsza plaża w Polsce? Wschodnie czy zachodnie wybrzeże? Jastarnia na Helu, a może Sopot? Otóż nie, numerem jeden od wielu lat jest plaża w Świnoujściu.

W Świnoujściu, mieście położonym na zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego – ­to właśnie tutaj znajduje się największa plaża w Polsce. Szeroka, niczym amerykańska autostrada i długa na ponad 10 km. Od wielu lat uzyskuje certyfikat Błękitnej Flagi, a dzięki płytkim zejściom uznawana jest za najcieplejszą plażą nie tylko w Polsce, ale i nad całym Bałtykiem.

Ciekawym miejscem na zachodnim wybrzeżu jest również miasto Kołobrzeg. Bardzo popularne i największe w Polsce uzdrowisko, które znane jest ze złóż czarnej borowiny, wykorzystywanej w celach leczniczych i upiększających. A w lipcu odbywa się tutaj Sunrise Festival – największy impreza dla fanów muzyki elektronicznej w Polsce. Plaża w Kołobrzegu, podobnie jak ta w Świnoujściu, otrzymała certyfikat Błękitnej Flagi, jest bardzo czysta i posiada doskonałą infrastrukturę.

Apartamenty VacationClub™ i domki letnie VacationClub™ Basic zlokalizowane w bliskiej odległości od plaży bądź dosłownie na niej – to doskonały wybór, aby cieszyć się morską aurą.