en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Jarmark Sztuki

Mielno
26-30.06.2018

JARMARK SZTUKI


W czasie tego cyklicznego wydarzenia będzie można podziwiać m.in. rękodzieło artystyczne i biżuterię. W programie, oprócz pokazów artefaktów przewidziane są animacje dla dzieci oraz degustacja regionalnych smakołyków.

 

Szczegóły sprawdź jarmarki-sztuki.pl/

 

Apartamenty Mielno

 

 

Mielno

 

Mielno


Najlepszy klimat do wypoczynku

Mielno to urokliwa i tętniąca latem miejscowość nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Jej największą atrakcją jest oczywiście czysta i strzeżona plaża, wokół której zlokalizowane są kawiarnie i restauracje oraz nadmorska promenada spacerowa. Znajduje się tutaj najstarszy nad Bałtykiem klub morski, a w centrum można zabrać głos w, wzorowanym na londyńskim, Hyde Parku. Mielno ma urok miejscowości położonej na mierzei, która z dwóch stron otoczona jest wodą. Morze Bałtyckie na północy i jezioro Jamno na południu dostarczają dodatkowych atrakcji amatorom sportów wodnych.

Na fanów aktywnego wypoczynku czekają szlaki rowerowe prowadzące przez nadmorskie wsie i miasteczka, a na skraju plaży i wydmy znajduje się cudowny trakt spacerowy z punktem widokowym na bezkresne morze i szachownicą, na której można zagrać figurami o ponadnaturalnej wielkości. Na spacer najlepiej wybrać się piękną aleją lipową prowadzącą z Mielna do Mielenka, a potem wrócić plażą. Zimą do Mielna przybywają miłośnicy zimnych kąpieli. Od kilku lat organizowany jest tutaj widowiskowy Międzynarodowy Zlot Morsów, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl