[]
[]
[]

Familijny Bieg Śniadaniowy

 

Kołobrzeg
30.04.2017

Familijny Bieg Śniadaniowy


Fundacja Kołobrzeg SPA zaprasza na 5-tą edycję Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia, wieloletniej i cenionej inicjatywy, która promuje bieganie jako najprostszej formy aktywności fizycznej. Każdego roku w ramach festiwalu odbywają się liczne imprezy biegowe dla dzieci i dorosłych. 30 kwietnia z Plaży Millenium wystartuje Familijny Bieg Śniadaniowy, w którym udział może wziąć każdy chętny. Biegacze będą mieli do pokonania dystans o długości 2 km.

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub