en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

FAMA – legendarny festiwal artystyczny

Świnoujście

FAMA – legendarny festiwal artystyczny.


Fama to największe interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne, które umożliwia debiut młodym i początkującym artystom. Historię świnoujskiej Famy tworzą m.in.: Magda Umer, Marek Grechuta, Jacek Kaczmarski, Grzegorz Ciechowski, Olga Lipińska, Marek Dyjak, Maciej Stuhr, Kinga Preis, zespół Raz Dwa Trzy, Teatr Ósmego Dnia, Salon Niezależnych czy Kabaret Potem. Pierwsza edycja festiwalu odbywa się w 1965 r. i do dziś cieszy się on olbrzymim zainteresowaniem. Już dziś zapraszamy do Świnoujścia, aby na własnej skórze odczuć atmosferę tego legendarnego i wyjątkowego wydarzenia.


Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

Apartamenty Świnoujście

 

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl