en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazdwyjazd
[]
[]
[]

Turniej Babolat ITF Seniors Świnoujscie – Ahlbeck

Świnoujście
28.05-03.06.2018

Turniej Babolat ITF Seniors Świnoujscie – Ahlbeck.


Turniej Babolat ITF Seniors Świnoujscie to idealne połączenie sportowej rywalizacji z wypoczynkiem w nadmorskich kurorcie! Nad Bałtyk przybędzie ponad 200 tenisistów z całego świata. Rywalizować będą w kategoriach wiekowych od 35+ do 85+.


Na imprezę możecie zapisać się TUTAJ.

Apartamenty Świnoujście

Świnoujście

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

To jest wersja dev!
vacationclub.pl