en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Najlepsze miejscówki na wakacje!

2018-08-02
„A może nad morze?” to kolorowe, różnorodne zgadywanki, które bawią i uczą. Utrzymane są rzecz jasna w wakacyjnym, morskim klimacie, a ich głównym bohaterem jest nasz firmowy celebryta, Zdzisław. Flaming Zdzisław.

Najlepsze miejscówki na wakacje

Jeśli urlop nad morzem, to tylko nad Bałtykiem! Na naszym wybrzeżu wypoczywa się coraz przyjemniej i różnorodniej.

 

Myślicie o atrakcyjnych wakacjach nad morzem, a nie macie jeszcze pomysłu na urlop? Nie trzeba wcale wyruszać w daleką, egzotyczną podróż, by spędzić niezapomniane chwile. I nie musicie też wybierać między Łebą a Trójmiastem. Mielno, Ustronie Morskie, Świnoujście, Sianożęty i Kołobrzeg są niemniej ciekawymi miejscówkami.

 

Niebanalne atrakcje

Spędzając tu wakacje warto poznać najbliższą okolicę. Atrakcyjnym i nieobleganym przez turystów miejscem, jest oddalona zaledwie kilka kilometrów od Świnoujścia Karsiborska Kępa. Rezerwat ptaków, w którym podejrzeć można m.in. orła bielika, to raj dla miłośników birdwatchingu. Ciekawą propozycją wycieczki jest również wyprawa do znajdującej się pod Szczecinem winnicy Turnau. Można tutaj nie tylko wsłuchać się w wciągające opowieści o powstawaniu win i zachwycić malowniczymi widokami, ale również skosztować wyjątkowych smaków.

 

Znakomita baza noclegowa

Zachodnia część wybrzeża kusi rozbudowaną bazą apartamentów VacationClub™, położonych często przy samej plaży. Przestronne, funkcjonalne pokoje zadowolą każdą rodzinę, a moc atrakcji dla najmłodszych sprawi, że dzieciaki będą się tu nudzić. Czekają na nich wypełnione zabawkami Kids Cluby. A wszyscy goście VacationClub™ wypoczywający w Świnoujściu otrzymują bezpłatny dostęp do Baltic Park Molo Aquapark (1 godzina dziennie za free) oraz udogodnienia w Hotelowym Standardzie™ m.in. dostęp do stref SPA z basenem i saunami. Zapraszamy na wakacje do naszych nadmorskich miejscówek!