en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Morsy w Mielnie

 

Mielno

Morsy w Mielnie


Pierwszy Zlot Morsów w Mielnie odbył się w 2004 roku i wzięło w nim udział 120 odważnych Morsów i Foczek. Tak zaczęła się historia tego wydarzenia – w skromnym składzie, ale bardzo dobrej atmosferze. W zeszłorocznej edycji Zlotu udział wzięło prawie 2,5 tys. osób, co oznacza, że fanów tego „ekstremalnego” sportu przybywa. Na tych, którzy odważą się wziąć udział w wydarzeniu czekają trzy dni dobrej zabawy, wielka parada oraz kąpiel w baliach i Bałtyku.

 

Więcej: www.zlotmorsow.mielno.pl

 

Apartamenty Mielno

 

 

Mielno

 

Mielno


Najlepszy klimat do wypoczynku

Mielno to urokliwa i tętniąca latem miejscowość nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Jej największą atrakcją jest oczywiście czysta i strzeżona plaża, wokół której zlokalizowane są kawiarnie i restauracje oraz nadmorska promenada spacerowa. Znajduje się tutaj najstarszy nad Bałtykiem klub morski, a w centrum można zabrać głos w, wzorowanym na londyńskim, Hyde Parku. Mielno ma urok miejscowości położonej na mierzei, która z dwóch stron otoczona jest wodą. Morze Bałtyckie na północy i jezioro Jamno na południu dostarczają dodatkowych atrakcji amatorom sportów wodnych.

Na fanów aktywnego wypoczynku czekają szlaki rowerowe prowadzące przez nadmorskie wsie i miasteczka, a na skraju plaży i wydmy znajduje się cudowny trakt spacerowy z punktem widokowym na bezkresne morze i szachownicą, na której można zagrać figurami o ponadnaturalnej wielkości. Na spacer najlepiej wybrać się piękną aleją lipową prowadzącą z Mielna do Mielenka, a potem wrócić plażą. Zimą do Mielna przybywają miłośnicy zimnych kąpieli. Od kilku lat organizowany jest tutaj widowiskowy Międzynarodowy Zlot Morsów, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl