en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje

Gwarancja Najniższej Ceny

Warunki

Sprytny Lisek obiecuje – u nas najtaniej!

Zwęszysz niższą cenę? Przebijemy ją jeszcze o 10%!

 

 • Jak to działa?
  • Gwarancja Najniższej Ceny od VacationClub to pewność, że na żadnej innej platformie rezerwacyjnej nie zarezerwujesz w tym samym dniu noclegu w danym apartamencie na identycznych warunkach i w danym terminie, w cenie niższej niż ta podana na stronie www.vacationclub.pl

   Gwarancja Najniższej Ceny ma zastosowanie do ceny za nocleg (bez wyżywienia) w wybranym terminie (a nie ceny za całość pobytu) oraz dotyczy ofert wyrażonych w PLN.

   Wniosek Gwarancji Najniższej Ceny można złożyć jednorazowo w odniesieniu do danego pobytu. Za pobyt uznaje się całościową liczbę kolejnych nocy spędzonych w apartamencie przez Gościa lub grupę Gości.

   Gwarancja Najniższej Ceny nie dotyczy pakietów pobytowych, zakupów grupowych, cen dla organizatorów konferencji i grup, określonych ofert promocyjnych uprawniających do odbioru dodatkowej zniżki (np. kody promocyjne).

   Gwarancja Najniższej Ceny nie obowiązuje w odniesieniu do stron internetowych wymagających subskrypcji lub rejestracji online, a także programów wymagających posiadania hasła lub zalogowania się w celu sprawdzenia stawek i dostępności miejsc. Obejmuje to wszystkie rodzaje subskrypcji i wszystkie programy, w których członkostwo nie jest automatyczne, a wymaga od konsumentów „zarejestrowania się”, aby zostać uczestnikiem; jakiekolwiek wykorzystywane przez uczestników interfejsy online lub mobilne, które są chronione hasłem i takie, w ramach których wymagane jest od konsumentów wypełnienie specjalnego profilu klienta.
 • Jak na tym skorzystasz?
  • Jeśli przechytrzysz Liska i jednak znajdziesz niższą cenę, wróć z nią do nas w ciągu 24 godzin od dokonania Twojej rezerwacji, ale co najmniej na 72 godziny przed planowanym przyjazdem (do rezerwacji dokonanych w czasie krótszym niż 72 godziny przed planowanym przyjazdem Gwarancja Najniższej Ceny nie ma zastosowania). Pamiętaj o załączeniu nam dowodu znalezienia niższej ceny (np. zrzutu z ekranu) i podaniu linka do konkurencyjnej oferty w Formularzu zgłoszeniowym, który znajdziesz poniżej. Ze względu na sprawdzenie wiarygodności, oferta z niższą ceną musi być dostępna do wiadomości publicznej również w momencie jej weryfikacji przez VacationClub.

   Obiecujemy, że przebijemy ją i zaoferujemy Ci Twój pobyt o kolejne 10% taniej!
 • Co jeszcze musisz wiedzieć?
  • Rezerwacje z zaakceptowanym wnioskiem Gwarancji Najniższej Ceny nie mogą być przekazane innej osobie. Podczas zameldowania należy posiadać dokument potwierdzający tożsamość.

   W rezerwacjach z zaakceptowanym wnioskiem Gwarancji Najniższej Ceny niedozwolone jest dokonywanie jakichkolwiek zmian, w szczególności apartamentu, terminu pobytu, ilości osób.

 

Pamiętaj – w VacationClub
nigdy nie przepłacasz!

 

 

Formularz zgłoszeniowy
To jest wersja dev!
vacationclub.pl