[]
[]
[]

Sunrise Festival 2018

 

Kołobrzeg
6.05.2017

Największa i najbardziej znana impreza z muzyką klubową w tej części Europy.


Co roku do Kołobrzegu ściągają tłumy miłośników elektronicznej muzyki i dobrej zabawy. W tym roku odbędzie się 16. edycja imprezy i z pewnością będzie to najgłośniejsze wydarzenie nadchodzącego sezonu letniego. Żadnego fana mocnych dźwięków nie może tam zabraknąć!


Sunrise Festival czyli „Festiwal Wschodzącego Słońca” to impreza, na której pojawiają się najpopularniejsi DJ-e z Polski i ze świata! Bilety w przedsprzedaży będą dostępne już od 1 lutego.

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

;
To jest wersja dev!
vacationclub.pl