en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Stand up Polska nad morzem

Świnoujście
26.07.2018

STAND UP POLSKA NAD MORZEM


Najlepsze skecze, żarty i dowcipy w jednym miejscu, konkretnie w Salt Clubie w Radisson Bule Resort, Świnoujście. Stand Up Polska pojawi się w składzie: Sebastian Rejent, Michał Kutek, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski i Karol Kopiec.


Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

 

Apartamenty Świnoujście

 

 

Świnoujście

 

Świnoujście


Wakacje na wyspach

Świnoujście to jedno z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. To znane i chętnie odwiedzane przez turystów z całej Europy uzdrowisko wyróżnia się nie tylko wspaniałą plażą i mariną, ale też unikalną lokalizacją. Świnoujście położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam i Karsibór) oraz 41 mniejszych! Poza tym to miasto rośnie! Co roku, dzięki nanoszeniu piasku przez fale zwiększa się jego powierzchnia.

Kolejnym atutem Świnoujścia jest wspaniała przyroda – prawdziwe bogactwo unikalnej

flory i fauny znajdziemy w zlokalizowanych tam kilku rezerwatach przyrody.

Odwiedzając Świnoujście nie zapomnijmy również, że to znane miasto portowe oraz uzdrowisko znane ze swoich bogactw borowiny i solanki. Można tu więc nie tylko dobrze, ale i zdrowo wypocząć.

W Świnoujściu notuje się również najwyższe temperatury wody w Bałtyku w okresie letnim, a tutejsza plaża aż 10 razy zdobyła prestiżową Błękitną Flagę przyznawaną tylko tym najlepszym.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl