en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Kołobrzeg Suspense Film Festival już po raz 7

 

Kołobrzeg
4-8.07.2018

Kołobrzeg Suspense Film Festival już po raz 7.


Suspense Film Festival na stałe wpisał się w kalendarz imprez letnich w Kołobrzegu. Na coroczne święto najlepszego kina sensacyjnego przybywają fani kina gatunkowego z całego świata. Towarzyszą mu liczne pokazy polskich i zagranicznych produkcji kina akcji, spotkania z aktorami i reżyserami oraz konkursy dla młodych twórców. Gwiazdorska obsada i „sensacyjna” atmosfera tworzą klimat festiwalu. Franko Nero, Nastassja Kinski, Katarzyna Figura, Jerzy Stuhr, Andrzej Saramonowicz, Wojciech Pszoniak – to tylko niektóre gwiazdy kina, które każdego roku przyjeżdżają do Kołobrzegu.

 

Więcej informacji: www.sensacyjnelato.pl

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl