en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

 

Kołobrzeg
29.08.2019

B-DAY POŻEGNANIE WAKACJI

 

Nikt nie lubi pożegnań, chyba że pożegnanie zamienia się w niezapomnianą imprezę! Jedno jest pewne: wakacje trzeba pożegnać. Dj Kroma zaprasza na swoją urodzinową imprezę podczas której wystąpią Dj Matys, Dj Quiz oraz DJ W. Do zobaczenia w klubie MarinGo! w Marine Hotel***** & Ultra Marine.

Szczegóły znajdziecie tutaj tutaj:

 

Apartamenty Kołobrzeg

 

 

Kołobrzeg

 


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

 

To jest wersja dev!
vacationclub.pl