en de
Rezerwacje
Wybrano: 0
Twoje rezerwacje
przyjazd wyjazd
[]
[]
[]

Dziki Rejs

Kołobrzeg
11.08.2018

Dziki Rejs.


Przygoda na plaży, w morzu i w lesie – to wszystko będzie czekać Was na Dzikim Rejsie w Kołobrzegu. Dziki Rejs to bieg z przeszkodami na dystansie 5 km i dodatkowa rywalizacja w I Mistrzostwach Województwa Służb Mundurowych w biegu ekstremalnym. Jeżeli lubicie sportowe emocje, musicie przyjechać do Kołobrzegu!


Więcej informacji o wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Apartamenty Kołobrzeg

Kołobrzeg

Kołobrzeg


Najlepszy klimat do wypoczynku

Kołobrzeg ma bardzo długą tradycję uzdrowiskową – od prawie 150 lat przyciąga kuracjuszy z całej Europy. Jego atutami są piękna architektura, wspaniała lokalizacja, unikalny i korzystny dla zdrowia klimat oraz naturalne skarby – wody i pierwiastki o właściwościach leczniczych oraz borowiny.

To wszystko sprawia, że Kołobrzeg jest idealnym miejscem, by zdrowo wypocząć.

Przyjeżdżają tu jednak nie tylko kuracjusze – Kołobrzeg to również ulubione miejsce rodzin z dziećmi, młodzieży oraz … gwiazd filmowych. To właśnie tu od lat odbywają się „Sunrise Festival” czyli kulowa impreza z muzyką klubową oraz Festiwal Kina Gatunkowego „Sensacyjne Lato Filmów”.

Jeśli więc cenisz sobie nadmorski klimat, piękne i piaszczyste plaże, ciszę i spokój, które nie są równoznaczne z nudą – Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie.

To jest wersja dev!
vacationclub.pl